На Рівненщині через священника-сепаратиста церковна громада села перейшла у УПЦ КП

Жителі села в Рівненській області перейшли в УПЦ КП через відмову священика відслужити панахиду за загиблими на Донбасі, пише Гордон.юа
Свято-Параскевієвська парафія УПЦ (Московського Патріархату) села Солонів в Рівненській області приєдналася до УПЦ Київського Патріархату після того, як настоятель церкви неодноразово відмовлявся служити панахиди за загиблими в протистояннях на Майдані, в боях на Донбасі і молитися за Україну. Про це повідомляє на офіційному сайті УПЦ КП. 
Через постійні відмови громада села звернулася з проханням відслужити молебень за Україну та українських воїнів до намісника сусіднього Свято-Георгіївського чоловічого монастиря УПЦ КП. 
20 липня такий молебень відслужили. На нього зібралися майже всі жителі Солонева. В цей же день відбувся і схід села, на якому жителі одноголосно вирішили перейти під юрисдикцію Української православної церкви Київського Патріархату. Рішенням парафіяльних зборів було внесено зміни до статуту парафії, які визначили її приналежність вже до Рівненської єпархії УПЦ Київського Патріархату. 
На підставі рішення парафіяльних зборів архієпископ УПЦ КП Іларіон прийняв зазначений прихід до складу своєї єпархії і видав указ про призначення настоятелем цієї парафії ієромонаха Онуфрія (Ляди). 
Раніше Українська православна церква Київського Патріархату закликала Українську православну церкву Московського Патріархату до об'єднання.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.