Міліція Рівненщини допомагає дітям-сиротам зі Слов’янська

Керівництво міліції Рівненщини не залишається байдужим до потреб вихованців дитячого будинку міста Слов’янськ Донецької області та продовжує піклуватись про дітей-сиріт.

У черговий раз працівники міліції Рівненської області організували збір найнеобхіднішого для дітей, зокрема продуктів харчування, одягу, іграшок та необхідних у побуті речей, повідомили у прес-службі УДАІ УМВС.

Прибувши до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Слов’янськ, правоохоронці з Рівненщини зустрілися з усім колективом закладу. Радості дітей не було меж. Щаслива малеча з задоволенням допомагала працівникам міліції переносити все привезене до приміщення дитячого будинку.

Зі своєї сторони працівники Центру подякували правоохоронцям Рівненщини за те, що вони не залишилися байдужими до потреб дітей-сиріт.

– Ми дуже дякуємо Рівненській міліції та її керівнику за надання посильної допомоги для наших дітей, – зауважила Анна Михайлова, методист Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Слов’янськ. – Ми були приємно здивовані візитом Рівненських міліціонерів та безмежно вдячні за надану ними допомогу, яка на сьогоднішній день вкрай необхідна, – додала працівниця закладу.

Дивлячись на щасливу малечу, можна з упевненістю сказати, що цей візит запам’ятається їм надовго, адже отриманий заряд душевного тепла і щирої турботи ні з чим не можна порівняти.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.