У рівненських супермаркетах почали "маркувати" російські товари

У деяких рівненських супермаркетах відзначають російську продукцію. Про це повідомляється у спільноті "Типове Рівне", що в соціальній мережі "Фейсбук".

– Нарешті деякі рівненські супермаркети проявили національну свідомість та почали відзначати продукцію окупанта..., – йдеться у повідомленні.

Тим часом, користувачі соціальних мереж зауважують, що маркування російської продукції – це добре, та проблема в тому, що деяку українську в наших супермаркетах знайти важко.

Зокрема, рівненський маркетолог Павло Алексєвич пише про це у своєму "Фейсбуку".

– Маркування російських товарів, кажете? Вгадайте скільки відсотків на цій полиці українських товарів? Не зміг купити собі шампунь вироблений в Україні. Спеціальний бойкот російських товарів – це все маячня. Давайте маркувати не "їхні" товари, а наші. Витратив біля 7 хвилин нашого шампуню не знайшов, – пише Павло в соціальній мережі.

Не залишається осторонь теми і місцева влада. Зокрема, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов пропонує маркувати російські товари. З таким проханням він звернувся до органів місцевого самоврядування Рівненщини.

Очільник Рівненщини пропонує обговорити та прийняти позитивне рішення з цього питання.

У листі йдеться, що маркування товарів російського походження є одним із заходів впливу з метою підтримки Українського народу та забезпечення інформаційної безпеки.

Також зазначено, що бойкот російським товарам уже запроваджено у Львівській, Черкаській, Полтавській, Івано-Франківській областях.

– Товаром російського походження вважати товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є громадянин Російської Федерації чи юридична особа, зареєстрована у Російській Федерації, – зазначено в документі.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.