У Рівному базарники пікетували міську раду

Працівники продуктового ринку, що на вулиці Полуботка у Рівному, прийшли до будівлі Рівненської міської ради з вимогою, аби їм не забороняли торгувати на проїжджій частині. Базарники кажуть, що вони нікому не заважають і мають право працювати. От і хочуть, щоб міська влада їм це дозволила.

Тим часом прес-секретар міського голови Рівного Олександр Джигирей пояснив, що людей ніхто не виганяє, навпаки їх торгівлю хочуть узаконити.

– Все почалося з того, що прокурор міста виніс заборону на торгівлю на проїжджій частині дороги на вулиці Полуботка. Таке рішення прокуратура обумовила тим, що торгівля заважає руху транспорту на проїжджій частині. Тим часом міський голова Рівного Володимир Хомко сказав, що шукатиме способи дати можливість людям там працювати. З огляду на те, що на проїжджій частині дороги люди мають право торгувати під час періодичних ярмарків, вирішили піти шляхом створення громадської організації, яка б проводила такі ярмарки регулярно. Відповідне рішення у вівторок, 12 серпня, мають розглядати під час засідання Рівненського міськвиконкому. Проте не всіх працівників ринку влаштовує такий варіант. Дехто каже, що готовий платити збір ринку і працювати так, як зараз. От вони й збирають підписи за і проти створення такої громадської організації. Але ще раз наголошую – людей ніхто не виганяє, навпаки міська влада хоче дати їм можливість працювати законно, – додав Олександр Джигирей.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.