У Рівному в рамках муніципальної програми утеплюють будинки

У Рівному в рамках Муніципальної програми сталого розвитку утеплили багатоповерховий панельний будинок по вулиці О. Дундича, 9.

– Муніципальна програма – це один із кращих проектів за час мого управління містом. Гроші, виділені на цей проект, використовуються найбільш ефективно в комунальній сфері. Сьогодні особливо актуальні проекти на утеплення будинку. Адже якби люди утеплили свої помешкання, нам не треба було б купувати стільки газу в Росії, нам би вистачило того, що видобуває Україна. На сьогодні це є пріоритетні проекти, які сприяють збереженню енергоресурсів, – розповідає міський голова Володимир Хомко.

За його словами, утеплення будинку по вулиці О. Дундича, 9  це один з найбільш позитивних прикладів співпраці міської влади та мешканців цього будинку, які входять в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків "Орбіта-Північ".

– З огляду на ріст цін на теплоносії та опалення, таке утеплення окупиться за один-два роки, – говорить мер Рівного. – І далі піде повна економія. Я радію разом з мешканцями цього будинку. Я вже не кажу про візуальний вигляд цього будинку. Це просто казка, а не будинок. Подивіться, на такий же панельний будинок поруч, де мешканці нічого не хочуть робити.

Як повідомили у прес-службі Рівнеради, роботи проводились по вже добре відпрацьованій схемі в пропорції 20% на 80%. Де 80% – це кошти, які дало місто. Закликаємо й усіх інших – хто має бажання: приєднуйтесь. Допоможемо зробити утеплення, облік і т.д. А усе заради того, щоб ви ж, рівняни, тратили свої гроші менше, – додав міський голова.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.