Рівняни вимагають звільнення начальника ЖЕКу за бездіяльність

Близько півсотні рівнян прийшли сьогодні пікетувати ЖКП "Перспективне" з вимогою звільнити його керівника. Вони аргументували це тим, що працівники ЖЕКу недобросовісно виконують свою роботу, а саме підприємство працює закрито, не надаючи інформації мешканцям, на що витрачають заплачені ними кошти.

Як розповів мешканець будинку на вулиці О. Дундича, 6, який обслуговує ЖКП, Олександр Митарчук, питань до роботи ЖЕКу та його керівника чимало.

– Ми щомісяця платимо ЖЕКу кошти, які невідомо на що йдуть. Адже ремонтні роботи виконуються не завжди якісно, з мешканцями не радяться, що потрібно зробити в будинку, документація належним чином не оформляється. У ЖКП також не надають інформації про те, на що були витрачені кошти. Ми ж вимагаємо, щоб ЖЕК працював відкрито і співпрацював з мешканцями, – каже Олександр Митарчук.

У свою чергу, депутат Рівнеради по цьому виборчому округу Олександр Чубай додає, що невдоволення мешканців роботою ЖКП "Перспективне" можна зрозуміти.

– Справа в тому, що на одній із сесій Рівнеради вирішили, що кожен начальник ЖЕКу має відзвітувати за свою роботу та відповісти на запитання депутатів під час засідань сесії. Проте зараз цього не відбувається. Мешканці вулиць Гагаріна, Льонокомбінатівська, О. Дундича, Кн. Романа і Черняка провели збори, на яких вирішили, що так продовжуватися не може. Вони хочуть, щоб ЖКП, яке обслуговує їх будинки, працювало відкрито, щоб вони знали, на що йдуть кошти, які платяться за обслуговування. Адже щорічно з одного будинку ЖКП отримує близько 50 тисяч гривень. Половину цих коштів списують на прибирання прибудинкової території. Але ж ніхто насправді не знає, на що витрачаються гроші. Тому люди вимагають звільнення начальника ЖКП "Перспективне" Олександра Руліна, а також інженера по поточних роботах та інших працівників, роботою яких незадоволені. Ми лише хочемо, щоб ЖЕК працював ефективно, і кожен виконував свої обов’язки. Окрім того, начальник ЖКП отримує зарплату більше семи тисяч гривень. Питання – за що? Тому ми звернулися до міського голови Рівного Володимира Хомка з вимогою звільнити діючого керівника, або ж вплинути на нього, щоб той ефективно виконував покладені на нього обов’язки. Також ми просимо переглянути його зарплату, адже думаємо, що вона зависока, – зазначив Олександр Чубай.

Тим часом сам начальник ЖКП "Перспективне" Олександр Рулін каже, що очолює підприємство лише 13 місяців і ще нічого не встиг зробити.

– Моя зарплата становить близько п’яти тисяч гривень. До неї ще йдуть нарахування. У сумі виходить понад сім тисяч гривень. Зараз ЖЕК працює і намагається налагодити систему своєї роботи. А те, що відбувся пікет, можна пояснити наближенням виборів, – вважає Олександр Рулін.

У свою чергу, міський голова Рівного Володимир Хомко, до якого після пікету прийшли обурені мешканці, пообіцяв прийняти рішення щодо цієї ситуації.

– Я розумію людей, розумію, що з ЖЕКами потрібно щось робити, і готовий реагувати. Готуйте своє звернення, і я прийму рішення щодо ваших вимог, – сказав Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.