Боротьба за рівненський завод: рекет чи прагнення до справедливості

Щоб зберегти рівненське підприємство РЗВА, потрібно звільнити 450 працівників. Про це повідомив в. о. генерального директора ТОВ "Високовольтний союз РЗВА" Володимир Процюк.

Проте це викликало бунт працівників підприємства та "Самооборони майдану" і "Правого сектору".

– Є два способи оптимізувати кількість персоналу: коли людина пише заяву про звільнення за згодою сторін і отримує двохмісячний оклад, або працівник підпадає під скорочення і отримує меншу ставку і, відповідно, меншу заробітну плату. Ці два шляхи є абсолютно законними. Завод не здатен утримувати близько тисячі людей. Ці люди під гаслами УНА-УНСО вимагають не скорочувати людей. Ми це робимо згідно закону, якщо ми порушили законодавство, то чому вони не звертаються у прокуратуру, правоохоронні органи? Такі дії – нова форма рекету. Вони приходили і вимагали надати допомогу армії, але ми її надали через військкомат. Тоді представники цих організацій сказали, що я про це ще пошкодую. Я хочу заявити, що РЗВА не є російським підприємством. Хоча значна частка продукції експортувалась до Росії. Я завжди стояв на стороні заводу і робив все, щоб завод приносив прибуток, – розповів Володимир Процюк.

На прес-конференцію прийшли також активісти "Правого сектору", "Самооборони майдану" та почали звинувачувати керівника підприємства у доведенні його до банкрутства шляхом звільнення працівників.

– До нас звернувся акціонер підприємства з Києва і пропонував 20 тисяч доларів за те, щоб ми зникли з інформаційного простору. Цей чоловік також розповів, що є наказ, що треба звільнити 450 працівників, і якщо цього не буде виконано, то на підприємстві буде інший керівник. Таким чином, цей завод буде доведений до банкрутства, і його здадуть на метал. Російські акціонери становлять загрозу національній безпеці України, – повідомив Олександр Пантюхов.

Активісти запитали у в. о. генерального директора, чому підприємство не може утримувати працівників, які виконують норми, і яка заробітна плата, а також якої марки автомобіль особисто у керівника. На що Володимир Процюк не відповів, зазначивши лише, що має дороговартісний автомобіль Nissan 2012 року. Ціна якого 65 тисяч доларів.

Представники трудового колективу підприємства повідомили, що зараз на заводі також бунт, люди не хочуть, щоб їх звільняли, і вони поставлені в умови – або звільнитись, або працювати більше, а заробітну плату отримувати меншу.

Активісти і директор підприємства так і не дійшли згоди у конфлікті.

Ключові слова: 

Коментарі

таке враженя що цей сайт нечесних новин так як вони висвітлили цю подію написавши тільки те що вкрали сумочку у директора а про те що пів тисячі працівників має цей гандон скоротити чого ненаписали і про те що під крики ганьба виганяли його всі працівники заводу мовчите !розчарувався я в цьому сайті ганьба

Стаття не повна. Варто запитати думку працівників підприємства.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.