Син рівненського депутата заступився за свого батька

Син депутата Рівненської міської ради Станіслава Рязанова Андрій пояснив, чому на фото з автомобілем його батька не видно знаку "інвалід за кермом".

– Доброго дня! Шановна адміністрація сайту vse.rv.ua, мене звати Андрій Рязанов, я є сином головного героя статті за посиланням http://vse.rv.ua/news/1407477523-deputata-rivneradi-na-toyoti-zvinuvatili-u-avtohamstvi.html.

Хотів би внести деяку ясніть стосовно матеріалу, відображеному в даній статті. Не буду заперечувати факт паркування авто мого батька на парковці для інвалідів, він мав на це повне право, і я вдячний вам, що ви звернулися до нього за коментарем з цього приводу.

Хотів би трохи розкрити тему "компрометуючого" фото. Справа в тім, що батько вже декілька місяців їздить зі значком "інвалід" на задньому склі авто. Звісно, під час паркування біля Екватора декілька днів тому цей значок був на місці. Але під час перегляду статті мені кинулася в око дана невідповідність. Завантаживши фотку із Фейсбуку автора новини у фотошоп в режимі LAB,
обравши канал яскравості, збільшені контраст та яскравість, очевидні неспівпадіння у структурі зображення. Певен, ви можете зробити то саме і побачити на власні очі специфічний розмитий овал на тому місці, де в оригіналі був значок "інвалід".

Про всяк випадок, прикладаю два зображення – власне фото корми авто, зняте сьогодні зранку, та скріншот з фотошопу фото з "новини".

Прошу вас викласти дані файли на сайті з невеличким коментарем для того, щоб дана ситуація була зрозумілішою читачам ресурсу. Наперед вдячний за розуміння! З повагою, Андрій Рязанов, – написав у листі для сайту "ВСЕ" Андрій Рязанов.

                                                Фото Андрія Рязанова

                                               Фото Андрія Рязанова

Нагадаємо, що у Фейсбук користувач Олександр Баладир Мл. розмістив фото, на якому зображено авто депутата Рівнеради Станіслава Рязанова.

                                     Фото Олександра Баладира Мл.

– Ось так паркується депутат Рівненської міської ради Рязанов Станіслав Анатолійович. Член постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку. Партійна приналежність – ВО "Батьківщина", – пише Олександр Баладир Мл. – Збив знак "парковка для інвалідів", послав нахєр охранніка та й пішов собі. Маладєц, чо уж тут... – написав Олександр Баладир Мл.

У коментарі сайту "ВСЕ" депутат зазначив, що має право паркуватися на місці для інвалідів, бо має другу групу інвалідності і знак на машині "інвалід за кермом".

Журналісти сайту "ВСЕ" не беруться спростовувати чи підтверджувати справжність фото обох авторів.

Коментарі

А в чем проблема ? На таких парковках есть камеры- можно посмотреть запись. Если на камерах не сэкономили, то будет видно, есть ли там на самом деле знак "Инвалид". Далее - взять официальное подтверждение из медучреждения об присвоении группы инвалидности. Ну и в суд с иском о защите чести и достоинства. Я сам терпеть не могу, когда власть имущие наглеют, но если на борту машины знак присутствовал и человек по закону его приклеил - то будь добр клеветник - к ответу !

Здається, що скоро історія про депутата на парковочному місці для інвалідів досягне популярності інтрнет-мема про те, як "в деревне Эммасте 21-летнего молодого человека ударили кулаком в лицо" :)

У мене є конструктивна пропозиція - а давайте запросимо п. О. Баладира Мл. викласти публічно оригінальну необроблену фотографію, вказати модель камери або телефону. І вже від того відштовхуватися.
Бо якось цікаво - вкинув, вентилятор працює на повну потожність, а пан Олександр у кущах :)

і? Навіть на Вашому "експертному" фото видно - в тих місцях, це мав би висіти знак, все дуже навіть однорідне. Ну признайте - знак почепили після фото і статті, доводи в протилежному виглядають притягнутими за вуха та неприродними.

ТА Бога раді, але людині в приклонному віці, жара і тд, може вже утриматись від курування особисто, адже знак інвалід був збитий іменно їм, а якщо там людиена стоялаби чи йшла дитина?????

Дуже вдячний адміністрації сайту чесних рівненських новин за розміщення даної інформації!
До речі, потроху починають випливати цікаві нюанси. Здається, для чесної історії то буде корисно :)

Деякі коментарі "попахують" 30-им роком минулого століття.
Хто на шикарному авто - той куркуль, хто пішки - чесний трудівник.

А навіть якщо і не інвалід...людина в серьезному віці, в людини(навіть й не у нього) можуть бути різні погіршення здоров'я тим більше при такій жаркій погоді, можливо людині просто важко ходити навіть і не далеко по жарі, Давайте будемо толерантнішими один до одного...можливо автор фото теж колись стане депутатом сподобається йому шо його тикають типу на там встав, не там сів...можливо краще звернулись до адміністрації "епіцентру" і підказали і допомогли зробити зручнішу стоянку, бо коли там багато машин, навіть на невеликій машині важко поставити не кажучи вже про виїзд...

Ага .... І номери йому випадково такі дісталися ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.