Рівненські моделі демонструють свій патріотизм

У Рівному триває прийом фотографій на фотоконкурс "Я –​ патріот. Україна – у моєму серці". Організатором якого є загальнонаціональний телекомунікаційний провайдер компанія "ВОЛЯ". Проект приурочений до Дня Незалежності України.

Щодня рівняни надсилають свої патріотичні світлини на електронку редакції сайту "ВСЕ" (vserivne@gmail.com) та отримують шанс виграти чудові MP3-плеєри та сертифікат на безкоштовне користування однією із сучасних телекомунікаційних послуг протягом шести місяців від компанії "ВОЛЯ".

ВСІ ФОТО УЧАСНИКІВ ДИВІТЬСЯ У КОНКУРСНОМУ ФОТОАЛЬБОМІ

Свої чудові фотознімки надіслала і рівненська модель Анастасія Вакольчук. Дівчина сфотогрфувалася в образі країни, яка міцно зв'язана мотузками загарбників:

Надсилайте свої патріотичні світлини і Ви. Нагадаємо, конкурсні фотографії приймаються у період із 5 серпня до 17 серпня 2014 р. Саме ж голосування за переможця фотопроекту проходитиме з 18 серпня по 23 серпня 2014 р.

Переможці фотопроекту визначаються за результатами голосування читачів сайту "ВСЕ". Більш детальні умови проведення конкурсу читайте ТУТ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.