У Рівному прощатимуться із загиблим підполковником ОК "Північ"

Підполковник оперативного командування "Північ" ціною власного життя врятував пораненого бійця.

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування "Північ".

Війна на сході України забрала життя військовослужбовця оперативного командування "Північ".

Під час виконання бойових завдань в зоні АТО загинув офіцер управління оперативного командування "Північ" підполковник Віктор Новіцький.

Колона військової техніки під час переміщення по території, яку тимчасово контролюють сепаратисти, була підступно обстріляна терористами з реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град".

Наразі відомо, що під час обстрілу було поранено бійця-контрактника однієї з механізованих бригад. Незважаючи на шквальний вогонь противника, підполковник Віктор Новіцький встиг надати пораненому першу медичну допомогу і відтягнути його в безпечне місце. На жаль, наступний снаряд обірвав життя самого героя.

Сьогодні, 11 серпня, шикування військовослужбовців управління оперативного командування "Північ" розпочато з ушанування пам’яті товариша по службі хвилиною мовчання.

Командування та особовий склад управління оперативного командування "Північ" висловлює щире співчуття рідним та близьким офіцера, який з перших днів антитерористичної операції виконував завдання у визначеному районі, а під час останнього бою ціною власного життя врятував бойового товариша.

Прощання військового колективу із загиблим відбудеться в управлінні оперативного командування "Північ" в Рівному, а поховають героя в Житомирській області, за місце проживання його батьків.