Дубенчани одягнули військових на 400 тисяч

Координаційний центр допомоги воякам АТО продовжує збір коштів та закупівлю необхідної амуніції для солдатів, які захищають територіальну цілісність країни. Так, 7 та 8 серпня в малому залі Дубенської районної ради було передано три бронежилети та три "розгрузки" солдатам, які на днях відправляться на Схід. Хлопці служать в батальйоні охорони, супроводжують вантажі, постійно ризикуючи власним життям. Вони зраділи такому подарунку, проте їм не вистачає всіх необхідних речей, таких як шоломи, які важко купити. Над цим зараз і працює координаційний центр підтримки вояків АТО з Дубенщини.

Збір коштів продовжується. Так, станом на 9 серпня зібрано 383 999 грн. За ці гроші вже закуплено 37 бронежилетів, 38 пар берців, 30 військових одностроїв, 30 футболок захисного кольору, а також медикаменти, рації, інвентар та продовольство, надана матеріальна допомога Федорину Руслану на протезування в сумі 12 000 грн.

Координаційний центр продовжує збір коштів.

– Ми не ділимо солдатів на місто і район, а прагнемо та допомагаємо всім залежно від нагальності надання допомоги та наявних ресурсів. Сільські громади, церкви, освітяни, підприємці та ще багато установ, організацій чи просто громадян збирають кошти та купують необхідні речі солдатам, які воюють на Сході. Через координаційний центр допомоги воякам АТО, який об’єднав всі гілки влади Дубенського району, вони дізнаються скільки зараз солдатів потребують допомоги, та що в першу чергу їм необхідно. Відтак, по мірі можливостей та з допомогою військового комісара закуповують та передають такі необхідні речі солдатам, – повідомив голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук.

З питань допомоги воякам звертайтесь в Координаційний центр підтримки вояків АТО з Дубенщини, який працює щодня в малому залі Дубенської районної ради.

Щопонеділка о 9:30 в малому залі Дубенської районної ради відбувається засідання центру, під час якого обговорюються здобутки та окреслюються проблеми збору коштів та закупівлі необхідних речей для солдатів, які воюють в зоні АТО.

Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Папа рисует, а Ваня сдает...
Дехтярчук примазується до будь-якої благородної ініціативи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.