Загиблий в АТО боєць з Рівненщини жив за принципом "Поки дихаю - вірю"

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", в бою біля населеного пункту Старобешево Донецької області загинув керівник Рівненської розвідгрупи Добровольчого корпусу "Правого сектору" Олег Тарасюк.

Олег Тарасюк, АТО, добровользі, загиблі, Старобешево

За інформацією прес-центру "Правого Сектору" Рівненщини, колишній спецназівець родом з села Колоденка Рівненського району. Працював у Рівному, мав власне підприємство. Торгував тракторами з Європи. За власні кошти облагородив озерце в рідному селі. В нього залишились дружина, двоє дітей та двоє онуків.

– Коли сепаратисти захопили східні території України, він поїхав воювати – не дозволила совість сидіти вдома на дивані. Покинув все – родину, процвітаючий бізнес. Відчував, що на сході він потрібніший. В зоні АТО перебував близько двох місяців. Тут йому в нагоді стали навички, отримані в спецназі. Був у Донецьку, Амвросіївці, Карлівці... всюди, де був необхідний його досвід диверсійной роботи. Чимало побратимів вдячні йому за врятоване життя.

Олег завжди говорив: "Все залежить лише від нас". Його девізом були слова "Dum spiro, spero" – "Поки дихаю – вірю", які були витатуйовані в нього на тілі, – повідомляє прес-центру "Правого Сектору" Рівненщини.