Екс-губернатора Рівненщини випхали з "бурштинового" мітингу під ВР

Близько години тому під стінами Верховної Ради України розпочалось виїзне засіднання Рівненської обласної ради, метою якого є законодавче врегулювання питання видобутку бурштину на Рівненщині.

На засідання-мітинг приїхали близько 30 депутатів – екс-регіонали, "Батьківщина", Народна партія, кілька автобусів зі старателями.

Серед присутніх був і колишній голова Рівненської ОДА Василь Берташ. Однак решта присутніх з криками "Ганьба" змусили його покинути засідання. Екс-губернатор Рівненщини перебрався ближче до стін Парламенту, де стоїть міліція.

Як повідомляв сайт "ВСЕ", саме бурштинове питання стало приводом для виїзних зборів депутатів Рівненської обласної ради. Відтак, 12 серпня вони поїхали у Київ, де о 9 годині 30 хвилин розпочали депутатське зібрання під стінами Верховної Ради України. Щоправда, підтримують таку ініціативу не всі обласні обранці, тому й повноцінного виїзного засідання сесії не відбудеться. А дехто взагалі це вважає безглуздям і вирішенням власних інтересів.

Розширений репортаж з місця подій читайте згодом на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Як узаконити старателів ПРОПОЗИЦІЯ:
1)Налагодити державну закупівлю видобутого бурштину (ціни поруч з поляками).
2)Видобуток дозволити зареєстрованис старателям, за разовим чи кілька разовим дозволом, якиий видається уповноваженою державою чи радою юридичною особою (наприклад представником ДП "Бурштин України") із оплатою (наприклад- 1 день 1м.куб. до 2 м. глибини розробки - 100 грн., кожний наступний 1 м. глибини збільшує на 100 грн. плату). Дозвіл видається із відміткою на карті чи схемі наданій старателем.
3. Дозволи видаються на територію чи ділянки не надані офіційно у користування крупним користувачам у визначеному Законом порядку, що перевіряється при видачі дозволу.
4.Дозвіл надається під гарантію старателя приведення землі у попередній стан та надання для цього застави (наприклад 10 м.кв- 300 грн.) яка повертається старателю після огляду його роботи.
5. Таким же чином можливе узаконення гідророзмиву, але за іншими розцінками та гарантіями повернення землі у попередній стан.

І дуже шкода, що не всі депутати облради поїхали в Київ на в'їздне засідання. І зовсім не варто було з'ясовувати стосунки з Берташем під стінами ВРУ. У дома розбирайтеся між собою. Аби думали про вирішення проблеми з незаконним видобутком бурштину, то між собою не скубалися на порозі парламенту. Тепер замість інформації про важливість вирішення бурштинового питання будемо обговорювати шарпанину між депутатами облради. Поїхали в Київ,аби між собою сваритися?

Ганьбісти і автор статті-це ті, котрі не хочуть легалізувати видобуток бурштину? Не показуйте навіть свєї свєї пики на Поліссі!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.