Рівнерада хоче дозволити будувати недобросовісному власнику "Ріверсайду"

Попри те, що кілька місяців недобросовісний забудовник "Ріверсайду" рекламує та зводить без дозволів і погоджень житловий будинок, Рівнерада хоче надати йому в оренду землю, суттєво розширивши її цільове призначення, пише портал "Четверта влада".

На сесію Рівнеради депутати підготували проект рішення, яким хочуть передати в оренду землю недоброчесному забудовнику житлового комплексу "Ріверсайд".

Проект рішення оприлюднив депутат Рівнеради Олександр Чубай.

В діючій нині угоді із "Концерном Хлібпром" (яку хочуть розірвати – авт.) зазначено, що цільове використання земельної ділянки: "для обслуговування хлібзаводу №1, побутових приміщень, будівель лабораторії". В договірі із новим власником будівель зруйнованого хлібзаводу – ТзОВ "Хліб-пром" – цільове призначення хочуть суттєво розширити: "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобуджівної та іншої промисловості (для обслуговування хлібзаводу №1, побутових приміщень, будівель лабораторії)" (тобто в попередньому договорі не було передбачено можливість зведення нових приміщень, у цьому така можливість з'являється – авт.).

Рішення готувалося під керівництвом начальника управління земельних відносин міської ради Рівного Василя Парчука.

Нагадуємо, досі земля перебувала в оренді у ПАТ "Концерн Хлібпром". Наразі залишки зруйнованих будівель хлібзаводу викупив створений 2 квітня 2014 року псевдоклон ТзОВ "Хліб-пром". Цей же "Хліб-пром" без відповідних дозволів розпочав будівництво житлового комплексу "Ріверсайд" – одного з проектів "Набережного кварталу". Прокуратура визнала це будівництво незаконним.

Сесія Рівнеради, на яку виноситься проект рішення, відбудеться 14 серпня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.