Рівнерада теж помітила автохамство

До міськвиконкому постійно надходять скарги від рівнян, що вони втомилися "воювати за тротуар", а тим більше зараз, під час таких подій у державі. Проте миритися з хамством водіїв не збираються.

Далеко йти не треба. Наприклад, на вулиці Петра Могили, 28, (будівля колишньої меблевої фабрики) така ситуація спостерігається вже останні 6-7 років. Водії як ігнорували прохання перехожих, так і далі це роблять. Штрафи їх не лякають.

В Управлінні Державтоінспекції УМВС України в Рівненській області визнають проблему, проте зарадити поки нічим не можуть. Наявна в обласному центрі кількість нарядів ДАІ просто фізично не у змозі навести в цьому напрямку лад.

Як відомо, згідно пункту 15.10 (в) правил дорожнього руху "Стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м" (штраф 255-340 грн). Тобто ставити авто на тротуар можна, але за умови наявного коридору для пішохода шириною 2 метра. А у нашому випадку навіть 20 сантиметрів немає.

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненської міської ради.

За таких умов українські пішоходи повинні самі почати відстоювати своє право безпечно рухатися тротуарами. Як це зробити – предмет дискусій. Можливо, взяти за основу вже перевірену практику громадського руху "Стоп хам".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.