Рівнян просять не запускати салюти під час АТО

Члени рівненського міськвиконкому звернуться до рівнян та підприємців з проханням не використовувати піротехнічних засобів під час АТО в місті.

– Сьогодні ми знову прощаємося із загиблим рівнянином і неправильно, якщо ввечері лунатимуть салюти та феєрверки. Багато рівнян скаржиться на це. Я розумію, що, можливо, це завдасть певний збиток підприємцям, які цим займаються, але ж теж неправильно, щоб лунали салюти під час АТО. Наразі ми готуємо звернення до рівнян та місцевих підприємців не застосовувати піротехнічних засобів, бо рішення "Про заборону використання піротехнічних засобів на території міста" не було оприлюдненим за 20 днів до виконкому. А вже на наступному засіданні міськвиконкому ми розглянемо це рішення. Адже морально неправильно використовувати салюти під час АТО. Хоча, не виключено, що на День незалежності буде прийнято загальнодержавне рішення про запуск салюту, – додав Володимир Хомко.

Тим часом, підприємці, які продають піротехнічні засоби кажуть, що заборона їх продажу не вирішить питання, адже якщо люди захочуть запустити салют, то знайдуть спосіб. Також підприємці пропонують, якщо міська влада накладає заборону на продаж піротехніки, то нехай заборонять і дискотеки, адже це теж розваги під час АТО.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.