Очільник Рівненщини пропонує мобілізовувати переселенців із сходу

Переселенців-чоловіків зі Сходу потрібно мобілізовувати. Таку власну позицію вкотре озвучив голова ОДА Сергій Рибачок, як повідомляє прес-служба установи.

На питання журналістів, чи потрібно призивати до лав збройних сил вимушених переселенців-чоловіків зі східних областей України, зокрема Донецької та Луганської, голова Рівненської ОДА відповів:
 
– Якщо ми приймаємо у себе родини зі Сходу, жінок та дітей, то їхні чоловіки просто зобов’язані виконати свій громадянський обов’язок – піти захищати свої родини та кордони нашої країни.

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо їх відправити на Схід, то вони ще більше лиха нашим хлопцям нароблять. Не той у них дух, вони зовсім інші, крім біди нічого доброго від них не буде. На роботи їх примусові, щоб не було часу на дурниці. Викрикують проросійку пропаганду, співають російський гімн, ображають наші національні цінності.... Самі подумайте які з них можуть бути захистники України?

12.08.2014 - 18:18
Срыв мобилизации будем выжигать каленым железом. Все замеченные получат повестки на фронт

Заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации или просто «помощник» Игоря Коломойского Борис Филатов возмущен тем, как на Украине проводится мобилизация.

— Все замеченные в срыве мобилизации, саботаже, информационных диверсиях получат повестки на фронт. Списки уже составляются. Откажутся — поедут в тюрьму. Шутки кончились. Мы не потерпим в области «пятую колонну». Выжжем каленым железом, — написал он на своей страничке в Facebook.

Филатов пообещал, что в первую очередь это касается чиновников исполкомов, штабистов Партии Регионов и «политтехнологов».

Однако сами украинцы продолжают протестовать против принудительного призыва их родственников на юго-восток. Одна из акций протеста прошла 9 августа в городе Белый Колодец, где около 70 жителей города получили мобилизационные предписания.

Кроме того, на митинг вышли и жители Мелитополя. Люди собрались на основной трассе от Одессы до Новоазовска и перекрыли движение.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.