Рівнерада впровадить свої "санкції" щодо російських товарів

На розгляд Рівненської міської ради надійшов проект рішення "Про підтримку реалізації товарів українського виробництва".

Згідно із документом, всі суб’єкти господарювання на території міста Рівного, незалежно від форми власності, що здійснюють торгівлю товарами російського походження мають забезпечити спеціальне маркування цих товарів "Товари з Російської Федерації". Можливе також окреме нанесення зображення прапора Російської Федерації на цінники.

Товаром російського походження вважатиметься товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений, надрукований на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є суб’єкт підприємницької діяльності-фізична особа чи юридична особа Російської Федерації, зареєстрована на території Російської Федерації.

Також у місті мають проводити рекламні акції щодо підтримки реалізації товарів українського виробництва, в т.ч. вироблених на території міста Рівного або Рівненської області.

Начальник міського управління торгівлі та громадського харчування Ігор Остапенко повинен провести відповідну роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств торгівлі всіх форм власності щодо першочергового забезпечення торговельних мереж продовольчими та непродовольчими товарами українських товаровиробників.

У проекті зазначено, що рішення приймається відповідно до законодавства, Конституції України та враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні в ході проведення АТО, беручи до уваги економічні санкції, що введені Європейським Союзом та рядом ведучих світових держав по відношенню до Російської Федерації.

Проект рішення має пройти розгляд постійних комісій та надійти на розгляд депутатів під час чергового засідання сесії Рівнеради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.