Сьогодні обирають нового главу УПЦ МП

У Києво-Печерській лаврі проходить Всеукраїнський архієрейський собор, на якому обиратимуть нового главу УПЦ МП. За нього голосуватимуть єпископи з усіх областей. Вибори відбудуться таємним голосуванням у два тури.

Вибори нового глави УПЦ планують провести за один день. До списку для голосування включать імена всіх 74 чинних єпископів. У першому турі з 74 єпископів визначать трьох найпопулярніших, яких внесуть у бюлетень для голосування у другому турі.

На 12:00 призначено початок роботи Собору єпископів УПЦ.

Коли вибори Предстоятеля будуть завершені, на лаврській дзвіниці на знак сповіщення про цю подію розпочнеться урочистий передзвін.

Після того, як відбудеться оголошення результатів роботи Собору єпископів УПЦ та названо дату інтронізації новообраного Предстоятеля УПЦ, в Успенському соборі відслужать подячний молебень.

Колишній керівник УПЦ (МП) Митрополит Володимир помер 5 липня 2014 року. Він керував церквою з 1992 року. Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви вибори Предстоятеля будуть проведені на сороковий день після смерті Блаженнішого Митрополита Володимира під час Собору єпископів УПЦ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Українська православна церква Московського патріархату: рівненський слід на роздоріжжі

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.