Рівненська прокуратура визнала будівництво ЖК "Ріверсайд" незаконним

За наслідками проведеної працівниками прокуратури міста Рівне перевірки виявлено факт незаконного будівництва по вулиці Кіквідзе, 66.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Встановлено, що дане будівництво розпочато одним із товариств на підставі зареєстрованої Державною архітектурно-будівельною інспекцією України декларації про початок будівельних робіт, незважаючи на те, що земельна ділянка, на якій ведуться роботи, насправді не перебуває у користуванні цього товариства, а є власністю територіальної громади та використовується для обслуговування місцевого хлібзаводу. Крім того, на вказаній території знаходиться протирадіаційна захисна споруда, яка перебуває у державній власності та обліковується за РВ ФДМУ по Рівненській області.

З огляду на грубі порушення вимог містобудівного та земельного законодавства прокурор міста Рівне пред’явив до суду позов про визнання протиправними дій Державної архітектурно-будівельної інспекції України та скасування реєстрації декларації на початок зазначеного будівництва.

При цьому, у зв’язку з тим, що існує очевидна небезпека заподіяння шкоди майновим правам держави та інтересам громади, прокурором постановлено питання про забезпечення позову шляхом заборони здійснення зазначеного будівництва, яке буде вирішено Київським окружним адміністративним судом.

За фактом порушення правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, прокуратурою міста Рівне розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 275 КК України.

Як відомо за адресою Кіквідзе, 66, будують житловий комплекс "Ріверсайд". Минулого місяця на цьому будівництві сталася пожежа.

Ключові слова: 

Коментарі

17:47 скільки можна всюди приплітати Небесну сотню? Скоро такі як Ви будете палити магазини, які продають черствий хліб, кажучи що не для того Герої загинули, щоб з громадян знущалися продаючи вчорашні батони. Не доводьте до абсурду.

У коментарі А. Радько зазначена чітка позиція по цьому питанню. 

Хороший привід понападати на журналістів сайту. Ви краще гляньте під яким матеріалом ви коментуєте. І після цього ви говоритимете про заангажованість? Оце і є позиція: попри те, що це їхній рекламодавець, вони пишуть про те, що він вчинив порушення закону. Хто ще у Рівному окрім ВСЕ і Четвертої влади може похвастатись такою
принциповістю?

Гроші - не пахнуть! Сайту "ВСЕ" байдуже на чому заробляти. Головне - прикритися гучними гаслами про чесність, справедливість, незаангажованість... Гидко від Вашої громадянської позиції! Замість того, щоб натиснути на забудовників, змусити їх дотримуватися законів і правопорядку, ви берете від них подачки.
Шкода, що заради таких продажних "акул пера" загинула Небесна Сотня і щодня гинуть сотні патріотів...

Сайт чесних новин «ВСЕ» - комерційний проект. У команді працюють семеро журналістів, які постійно відслідковують усі події Рівненщини та працюють в режимі нон-стоп. Наші журналісти створюють інформаційне поле, вони є комунікаторами між владою і народом і безперечно вони повинні отримувати гідну платню.

Як вже зазначалось, сайт «ВСЕ» - комерційний проект. Ми не просимо дотацій та не шукаємо спонсорів і благодійників. Ми самі забезпечуємо своє існування, заробляючи на продажі рекламних площ.

Відповідно, комерційний відділ сайту надає послуги з розміщення реклами усім бажаючим. Реклама «Ріверсайду» є повністю відкритою. Вся текстова реклама – з позначкою «На правах реклами».  

Сайт «ВСЕ» виступає лише площадкою для донесення пропозицій рівненських підприємств рівненським споживачам, не рекомендуючи при цьому когось конкретного.  

Отож, Клієнти  сайту «ВСЕ» лише інформують про свої пропозиції,  а споживачі самі повинні нести відповідальність за свій вибір. Усі питання згідно законодавства варто ставити забудовнику, а не засобам масової інформації, які лише висвітлюють пропозицію.

З повагою, керівник рекламного відділу, Анна Радько

бабло перемагає зло

Незважаючи на статтю, весь сайт в рекламі Ріверсайду. Це правильно рекламувати і дурити людей тим, що прокуратура вважає незаконним?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.