10 тисяч рівнян хочуть відновлення роботи сміттєпереробного заводу

Більше 10 тисяч рівнян поставили свій підпис під петицією до керівництва України за відновлення роботи заводу з переробки побутових відходів, повідомили у прес-службі ТзОВ "Санком-Рівне".

Нагадаємо, ТзОВ "Санком-Рівне" ініціювало акцію збору підписів за негайний запуск рівненського сміттєпереробного заводу. Пропрацювавши лише півроку 1 грудня 2013 року він припинив свою роботу через відсутність законодавства, яке б регламентувало його діяльність.
 
7 липня "Санком-Рівне" розпочало збір підписів під петицією до керівництва країни за відновлення роботи сміттєпереробного заводу. Адже в умовах припинення постачання газу в Україну з боку Російської Федерації, питання відновлення його роботи є надзвичайно актуальним. Інформаційний намет, де можна підтримати звернення працює щодня з 12 до 19 години на майдані Незалежності.

За цей час відновлення роботи заводу підтримало більше 10 тисяч рівнян. Також дехто з рівнян, після екскурсії на сміттєпереробний завод, виявив бажання стати активістами кампанії і теж збирати підписи за запуск заводу.

Окрім того, до акції долучилися громадські організації міста. Зокрема, петицію підтримали ГО "Молодь-ДІЄ», КВУ, "Час дій", "Рівненський громадський контроль", Фундація регіональних ініціатив, Рівненська організація ветеранів, Асоціація будівельників Рівного, "Центр Правюс" та деякі підприємці міста.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.