Очільник податкової Рівненщини зареєструвався у соціальних мережах

Головний податківець Рівненщини Дмитро Зайцев зареєстрував персональні сторінки у соціальних мережах "Фейсбук" та "Вконтакті". Про це він написав у своєму першому дописі в обох соціальних мережах.

Пані і панове, відтепер буду радий спілкуватися із вами на цій площадці. Зараз я вношу зміни у свій графік, щоб мати можливість спілкуватися з вами, але так, щоб це не шкодило моїй роботі. Врахуйте, що спочатку мені допомагатимуть мої помічники, пізніше будемо спілкуватися персонально, написав Зайцев у понеділок.

Сьогодні вранці він розповів, як відвідав Майдан Незалежності у столиці.

Стосовно соціальної мережі "Вконтакті" (http://vk.com/dmytro.zaitsev), чиновник зробив зауваження: приватної інформації майже не розміщуватиме, оскільки на цю площадку мають вплив спецслужби країни-агресора.

– Розмірковував і радився, чи взагалі там реєструватися, бо нещодавно СБУ рекомендувала українцям звідти видалитися, і вирішив, що все таки створю сторінку, адже там багато рівнян і жителів області. Вранці там до мене уже написала одна бухгалтер із Дубного, поставила актуальне для неї питання щодо оподаткування. Тобто рішення було правильним. У будь-якому разі буду тримати руку на пульсі та діятиму за обставинами, – сказав сайту "ВСЕ" Дмитро Зайцев.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.