На Волині заборонили дискотеки та гулянки

На Волині обмежать проведення масових заходів культурного, спортивного та іншого характеру з концертно-розважальним супроводом.

Про це повідомляє прес-служба Волинської облдержадміністрації.

Підтримуючи ініціативу громадян області, рідні яких перебувають у зоні АТО, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик сьогодні підписав розпорядження про обмеження в області проведення масових заходів культурного, спортивного та іншого характеру з концертно-розважальним супроводом.

У документі мова йде про необхідність призупинити проведення у закладах культури дискотек, танцювальних вечорів, народних гулянь, а також запропонувати власникам ринків, закладів торгівлі та ресторанного господарства, транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів, заборонити голосне звучання розважальної музики.

Голова облдержадміністрації рекомендує головам сільських, селищних, міських рад області у межах наданих повноважень на час проведення антитерористичної операції: обмежити та, за можливості, відмінити у населених пунктах проведення масових заходів культурного, спортивного та іншого характеру з концертно-розважальним супроводом, крім тих, що носять патріотичний характер.

Володимир Гунчик зобов’язав голів районних держадміністрацій забезпечити виконання розпорядження голови облдержадміністрації.

У свою чергу, органи місцевого самоврядування області із залученням правоохоронців та варти порядку зобов’язані забезпечити контроль за дотриманням установлених обмежень щодо проведення масових заходів у відповідних населених пунктах.

Ключові слова: 

Коментарі

По перше це не правильно!!!
А по друге ті всі заходи допомагають людям!!!і хлопцям ті що в зоні ато!!!а ці чиновники називають тільки собі керманичі!!!пянки гулянки і рибалки собі заборонять!!!а не за наші бабусі керманичі собі називають!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.