Рівняни бояться, що нардепи стануть "ековатніками"

Сьогодні по обіді під стінами Верховної Ради активісти рівненської ГО "Екоклуб" запланували провести акцію.

– Депутати ігнорують законопроект "Про оцінку впливу на довкілля" №4972 – перший важливий крок на шляху до здійснення реформи у сфері охорони довкілля. Цей документ з моменту його реєстрації у Парламенті підтримали громадськість, Європейський Союз та Енергетичне Співтовариство. Але народні обранці вдарили по гальмах, і одна з важливих складових євроінтеграції України зависла в часі на невизначений термін. Екоактивісти висловлюють свій протест і закликають завсідників Верховної Ради не ставати ековатніками.

Протест адресовано передусім депутатам – членам Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Законопроект так і не запропонували до розгляду у Парламенті через затягування попереднього розгляду у цьому Комітеті, який за Регламентом мав відбутися ще на початку липня.

Екоактивісти зберуться біля Верховної Ради з вимогою розглянути законопроект №4972 у першому читанні та "нагородити" ековатніків, які безвідповідально та безініціативно ставляться до своєї роботи, – зазначила координатор акції Оксана Майборода.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.