У Рівному відбудеться Друга МЕГАПОДІЯ

Друга МЕГАПОДІЯ невдовзі відбудеться у Рівному. Масштабний концерт за участю провідних зірок української естради пройде 13 вересня на стадіоні "Мототрек". Цьогоріч для рівнян виступлять гурти "DZIDZIO", "Антитіла" та реп-виконавець VovaZiL'vova.

Виступ на стадіоні "Мототрек" для "DZIDZIO" стане фінальним концертом Всеукраїнського туру єднання, з яким від початку року під брендом "МЕГАПОДІЯ" артисти їздили містами України. Хлопці виступили як на Заході, так і на Сході країни. У 16 містах – від Ужгорода до Харкова, від Чернівців до Полтави, від Ковеля до Вінниці артисти їздили із патріотичними закликами до об’єднання українців і збереження цілісності країни. Всеукраїнський тур завершиться грандіозним концертом у Рівному.

Наприкінці вересня минулого року перша МЕГАПОДІЯ, де виступили гурти "DZIDZIO" та "Скрябін", зібрала близько 5 тисяч рівнян. Ще масовішою та яскравішою обіцяють організатори на чолі з Романом Яворським зробити МЕГАПОДІЮ цієї осені. Цьогоріч око глядача потішать не лише артисти, а й великий екран позаду них. Деякі шанувальники гучних вечірок вже могли побачити екран на Четвертому щорічному фестивалі "АКВАСФЕРА", що пройшов 1 та 2 серпня у Хрінниках. Друга МЕГАПОДІЯ буде справжнім мегашоу зірок української естради з яскравим світлом, живим звуком і, головне, з ноткою патріотизму.

Ведучим вечора буде яскравий MC GONIBEZ. Публіку розігріватиме також резидент святкового агентства "Мегаподія" та знаний у Рівному діджей X-RAY. Після чого рівнян розважатимуть: репер VovaZiL'vova, гурти "Антитіла" та "DZIDZIO". VovaZiL'vova та гурт "DZIDZIO" також потішать публіку дуетом. Щодо присутності гурту "Антитіла" у концертній програмі, то саме молодь була ініціатором виступу колективу на Другій МЕГАПОДІЇ.

Як і минулого року цьогоріч діти до 7 років у супроводі батьків зможуть відвідати захід безкоштовно. Діти до 14 років зможуть відпочивати у дитячій зоні.

Варто зазначити, що святкове агентство "Мегаподія", яке очолює Роман Яворський, не залишається осторонь від подій, що відбуваються в Україні. Так, Роман разом із гуртом "DZIDZIO" подарував військовим два тепловізори, а на пляжі у Хрінниках під час фестивалю "Аквасфера" святкове агентство "Мегаподія" зібрало на потреби армії 3500 гривень. Не стане винятком і концерт у Рівному. Частину грошей з продажу квитків музиканти разом з організаторами планують передати українським воякам. А ще артисти і організатори сподіваються на підтримку такої ініціативи рівнянами, адже кожна, хоч і невелика пожертва, – це додатковий бронежилет для наших солдатів.

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

А скільки білети коштують ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.