Депутат Рівнеради: на сході наші хлопці воюють босими та голодними

Депутат Рівнеради Ольга Покальчук просить депутатів підтримати наших військових, адже наші хлопці там воюють босими та голодними.

– Зараз мій син знаходиться у зоні АТО, – зі сльозами на очах каже Ольга Покальчук. – Те, що там відбувається – це не людські умови, в наших військових нічого немає, і нас ніхто не чує, коли ми просимо допомоги. Ми зверталися до керівництва країни, але нас там навіть не захотіли чути. Коли ми хотіли провести жіноче віче у Києві, територію навколо охороняли колони військових і міліції. Коли ж ми привіталися з нашими військовими: "Слава Україні", вони відповіли: "Герої померли у 41 році". А хто ж гинув на Майдані? Хто зараз гине на сході? Це не герої? Я не знаю, де саме зараз перебуває мій син, тому що звязок у зоні АТО блокується. Солдати нічого не мають, вони виснажені і втрачають свідомість. Ми маємо якось відреагувати, можливо, західна Україна має прийняти своє рішення з цього приводу.

На це депутат Юрій Романенко заявив, що не потрібно розводити паніку, адже це лише на руку Росії.

– Нам треба не розводити паніку, не влаштовувати жіноче віче, а їхати захищати кордони, бо невідомо, яка "гуманітарка" їде з Росії, – каже Юрій Романенко.

На це Ольга Покальчук зазначила, що хай депутати ідуть туди воювати у тапочках, якщо вони такі патріоти.

– Коли ми завозили допомогу на схід, хлопці падали, цілували нам руки, бо в них елементарно немає води. А зараз у сесійній залі починають говорити про паніку і патріотів. Самі йдіть повоюйте, відправте своїх дітей і тоді говоріть, – додала Ольга Покальчук.

На це міський голова Рівного Володимир Хомко зазначив, що депутати міської ради ніяк не можуть вплинути на те, що відбувається.

– Ми допомагаємо як можемо, але вплинути на те, що відбувається ми не можемо, – додав мер.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.