Рівняни "наїхали" на Хомка через гуртожиток

Мешканці гуртожинку, що на вулиці Віденській у Рівному, увірвалися до сесійної зали Рівнеради. Вони вимагають включити їх питання до порядку денного, зокрема, щодо взяття на баланс міста їхннього гуртожитку.

Активіст Роман Мартин звинуватив міську владу в тому, що не приймаючи рішення по гуртожитку можуть виселити людей на вулицю.

На це міський голова Рівного Володимир Хомко зазначив, що він не може це зробити просто так, адже це незаконно і передбачає кримінальну відповідальність.

– Є законний спосіб це зробити – треба, щоб обласна рада продала з аукціону це майно за відповідну ціну, і тоді його можна буде взяти на баланс та обміняти. Ні депутати міської ради, ні мер не може оцінити цей гуртожиток і просто взяти його на баланс, це може зробити лише обласна влада, – сказав Володимир Хомко.

У свою чергу прокурор міста Рівне Тарас Ілящук додав, що прокуратура не проти, щоб відбувся договір обміну приміщення, але в законний спосіб. Тим часом, Роман Мартин додав, що 12 жовтня завершується термін, коли це питання можна вирішити, інакше 350 людей опиниться на вулиці.

На це депутат Рівнеради Олександр Лащук зазначив, що до жовтня депутати спробують вирішити це питання у законний спосіб.

Завершився конфлікт криками "Ганьба" для депутатів.

Ключові слова: 

Коментарі

Звичайно, що не знає. Він же привів із собою Таню, ну і решту мега професійних людей

Кирилов мабуть законів не знає відфудболюючи людей до Хомка

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.