Депутати Рівнеради не підтримали будівництва на захопленій землі

Земельні питання у Рівнераді не втрачають резонансу. Сьогодні обурення деяких депутатів викликало питання поновлення договору оренди на земельну ділянку на вулиці Пересопницькій в Рівному. Після тривалого обговорення питання депутати Рівнеради змінили формулювання рішення і вирішили не підтримати це рішення, і, згідно з ним, договір оренди визнали припиненим.

Нагадаємо, історія бере свій початок ще 29 липня 2004 року. У ті часи, як любить говорити наш міський голова Володимир Хомко, коли він ще не був мером, а більшість нинішніх депутатів не займали місця в сесійній залі. Однак і тоді, десять років тому, діяли ті ж принципи і негласні правила. 

Які й дозволили зареєструвати договір оренди №555 на земельні ділянки, площами 218 м2 та 229 м2 по вулиці Пересопницька. Нікого не зупинило тоді те, що одна земельна ділянка – це вузька смуга клумби, а інша – частина двору житлового будинку. Не зупинило навіть те, що на обох ділянках розташовані комунікації життєзабезпечення навколишніх будинків. Бажання орендатора, а саме ППФ "Альянс – Вест", яким керує Валерій Костюк, виявились важливішими за інтереси і безпеку громади.

Попри те, що земля була надана в оренду, будівництво на ній так і не відбулось у запланованих масштабах. Обмежилось все незаконним наданням землі в суборенду під три кіоски. І справа зовсім не в тому, що орендар передумав будуватись, просто час від часу ці земельні ділянки ставали театром протистояння.

Так у 2008 році, коли вже ось-ось будівництво мало розпочатись, – проти виступив заступник міського голови Сергій Васильчук. Це викликало ціле протистояння зама мера з Костюком. Автор цих рядків й сам волею долі опинився втягнутим у конфлікт. Я добре пам'ятаю емоційні телефонні дзвінки пана Костюка з "розборками". Бо в одному з матеріалів була цитата Васильчука із прес-конференції, де чиновник назвав прізвисько, під яким у Рівному був відомий керівник ППФ "Альянс – Вест" у "лихі дев'яності".

Будівництво тоді не розпочалось і скандал ущух. Нині ж мешканці, що проживають неподалік земельної ділянки прийшли пікетувати сесію Рівнеради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.