На ремонт у військових частинах Рівненщини виділили 79 тисяч

На підготовку до зими військових частин Рівненської області виділено 79 000 гривень, що дозволило якісно та швидко завершити увесь обсяг робіт.

У Рівненському, Сарненському та Дубенському гарнізонах Рівненської області працівники Квартирно-експлуатаційного відділу м. Рівного закінчують підготовку до опалювального сезону казармено-житлового фонду військових частин та установ Міністерства оборони України. Для виконання ремонтних і відновлювальних робіт, а також заміни комунікацій з загального фонду було виділено 79 тисяч гривень.

Зокрема, у одній із військових частин працівники КЕВ замінили 240 метрів зовнішніх мереж теплопостачання, у іншій – провели заміну окремої ділянки повітряних ліній електропостачання. Також в казармі, де проживають військовослужбовці строкової служби, військові комунальники виконали роботи поточного ремонту.

До кінця серпня, за словами начальника Квартирно-експлуатаційного відділу м. Рівного підполковника Олега Падителя, буде замінено шиферний дах, закінчиться монтаж нового кабеля електропостачання. Також в приміщенні казарми облаштували санвузол, адже до цього туалет був на вулиці. Для проведення усіх робіт використовуються сучасні матеріали і технології.

– Важливо сьогодні привести в порядок і зберегти казармено-житловий фонд, щоб підрозділи після повернення з антитерористичної операції змогли комфортно розпочати військову службу в умовах мирного часу, – підкреслив підполковник Олег Падитель.

А щоб було ще й тепло, то працівники КЕВ подбали про паливо для 13 відомчих котелень. Заготували достатню кількість дров, очікується поповнення запасу вугілля. На єдиній газовій котельні, як зазначає начальник та працівники Квартирно-експлуатаційного відділу м. Рівного, вжито заходів щодо економії блакитного палива.

– Важливим досягненням є те, що вже черговий рік поспіль ми діємо без заборгованості за комунальні послуги в трьох гарнізонах, – уточнив підполковник Олег Падитель. – Ми, військові комунальники, робимо усе можливе, аби в межах відповідальності бути надійним тилом для бойових військових частин.

Про це повідомляє майор Олександр Гайн, Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.