Рівненські волонтери розповіли, кому Росія везе "гуманітарну допомогу"

Група рівненських волонтерів "Допомога армії – Рівне" зробила заяву, у зв’язку з наближенням до України "гуманітарної допомоги" з боку небратньої держави.

– Друзі. Вважаємо за потрібне протистояти інформаційній війні з боку Росії, тому, будь ласка, за можливістю, просимо поширити в засобах масової інформації наше звернення. Вважаємо його вкрай важливим, – написала у Фейсбук рівненська журналістка Інна Білецька.

"Ми цілодобово працюємо над забезпеченням українських бійців провізією та спорядженням, маємо контакти з сотнями волонтерів по усій території України та з благодійними місіями, які займаються постачанням речей першої необхідності та продуктів харчування для жителів у зоні АТО. І хоч ми працюємо в невеликому обласному центрі, маємо впевність – жодна російська гуманітарка Сходу України не потрібна, зважаючи на об’єми допомоги, яка вирушає в зону АТО лише з наших складів та зі складів волонтерів, з якими ми співпрацюємо. З Західної України на Схід щодня йдуть тонни провізії та адресних посилок. Усі бійці, з якими є зв’язок та можливість доставки їм допомоги, її отримують регулярно. Те саме – з жителями звільнених міст. Російська гуманітарка – допомога терористам, і аж ніяк не Україні! Просимо поширити наше звернення з метою уникнення спекуляцій з боку ворогів нашої держави!" – йдеться у зверненні волонтерів групи "Допомога армії – Рівне".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.