На Рівненщині російських розвідників-провокаторів немає

Мешканці Рівненщини не скаржились у правоохоронні органи щодо діяльності в області російських провокаторів.

Про це повідомили в обласних управліннях МВС та СБУ Рівненщини.

Вчора прес-центр АТО повідомив про те, що в центральних та західних областях України почали діяти організовані групи російських розвідників-провокаторів.

– Вони ходять по оселям Українців зі списками і сповіщають, що рідні загинули під час виконання бойових дій в зоні АТО. Мета цих дій – дестабілізувати ситуацію в регіонах і визначити точні списки людей.

Нагадаємо, що сповіщати близьких про військовослужбовців можуть лише представники частин та військових комісаріатів. При цьому вони повинні мати відповідні документи.

– Просимо громадян, які зіткнулися з подібними провокаціями відразу звертатись до органів МВС та СБУ. В жодному разі не вживайте заходів щодо затримання провокаторів самотужки. Адже вони можуть бути озброєнні і мати відповідну підготовку з рукопашного бою, – йшлося у повідомленні.

Наразі діяльність розвідників-провокаторів на Рівненщині зафіксована не була.

– У нас немає такої інформації, люди з такими скаргами до нас не звертались, – розповіла Інна Ілючок з прес-групи УСБУ.

Немає такої інформації і в обласному управлінні міліції.

– Такі звернення до нас не надходили, – повідомила Марія Юстицька з СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Як немає провокаторів? А депутат Покальчук, яка на сесії міськради свідомо перекручуючи факти закликала перешкоджати діям керівництва української армії, МВС, СБУ в зоні АТО. Те що її син приймає участь в військових діях в Луганський області не дає права Ользі Кузьмівні сіяти панічні настрої та грати на боці агресора. Всі мають займатись своєю справою ПРОФЕСІЙНО.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.