ВНЗ Рівненщини незаконно відраховували неповнолітніх студентів

Органи прокуратури Рівненської області у ході перевірок додержання вимог законодавства про вищу освіту встановили випадки відрахування неповнолітніх студентів із вищих навчальних закладів без погодження зі службами у справах дітей.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

– Без погодження зі службами у справах дітей було відраховано 9 студентів з Національного університету "Острозька академія", 6 – з Дубенського коледжу культури і мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету, 6 – з Костопільської філії Рівненського базового медичного коледжу, 1 – з Костопільського будівельно-технологічного технікуму Національного університету водного господарства та природокористування, – повідомила начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Олена Ткачук.

Вона додала, що з метою усунення порушень закону прокурорами внесено керівникам зазначених закладів подання, які перебувають на розгляді.

Ключові слова: 

Коментарі

А яке ж погодження може мати вуз від соцслужби, якщо ті навіть не відписують на листи про попередження. Ніхто не хоче взяти на себе відповідальність.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.