У Квасилові попрощалися із загиблим в АТО добровольцем

13 серпня на кладовищі Квасилівської селищної ради поховали загиблого бійця добровольчого батальйону "Горинь" 35-річного Олександра Суліцького.

Народився він у м. Здолбунів. Потім родина переїхала в Квасилів, де хлопець закінчив місцеву загальноосвітню школу та ПТУ. Одружився. В останні роки працював водієм у райспоживспілці. Із початком бойових дій на Донбасі, записався добровольцем у батальйон "Горинь" і разом із товаришами відправився на Схід захищати територіальну цілісність та державний суверенітет України. Загинув мужній воїн 9 серпня в бою з російськими терористами та місцевими сепаратистами.

Олександр був добрим товаришем, другом, душею компанії, як кажуть ті, хто його знав. Попрощатися з мужнім воїном до Будинку культури селища прийшли сотні квасилівців. Віддати останню шану Олександру Суліцькому також прибули голова райдержадміністрації Олексій Бучинський, голова районної ради Володимир Пилипчук, військовий комісар Рівненського ОМВК полковник Михайло Твердохліб, представники райдержадміністрації та районної ради, Квасилівський селищний голова Дмитро Крет, працівники селищної ради. Вони висловили глибокі співчуття рідним бійця. Літія за Олександром Суліцьким відбулася в Петропавлівському храмі селища.

У загиблого залишилася 13-річна донька Олександра.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.