"Санком-Рівне" заборгували п’ять з половиною мільйонів гривень

П’ять з половиною мільйонів гривень заборгували споживачі ТзОВ "Санком-Рівне" за послуги вивезення побутових відходів. Ця сума завдає чималих збитків підприємству та може негативно вплинути на його роботу. Тому "Санком-Рівне" продовжує люстрацію своїх клієнтів, адже сумлінні платники за послуги вивезення сміття, не повинні платити за інших.

– Ми неодноразово зверталися до споживачів з проханням погасити заборгованість за надані послуги, бо накопичення боргу може негативно вплинути на роботу підприємства. Зараз питання заборгованості за послуги вивезення сміття постало досить гостро, і його потрібно вирішувати. Тому що техніка інколи ламається та потребує ремонту, дорожчають автозапчастини, пальне. Також підвищується вартість комунальних послуг – вже подорожчали електроенергія, газ, вода, тепло. І якщо ситуація з неплатниками за послуги вивезення побутових відходів не зміниться найближчим часом, важко передбачити її наслідки, – зазначив директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко.

Тож, компанія "Санком-Рівне" продовжує люстрацію своїх клієнтів, щоб сусіди розуміли і знали відповідальних за неякісний вивіз сміття, та через кого вони будуть змушені платити більше. Відтак, інформацію про боржників у кожному будинку громадяни отримають разом із рахунками за вивіз сміття.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.