Уряд затвердив проект реконструкції ВРП-750 Рівненської АЕС

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 13 серпня затвердив проект реконструкції відкритих розподільчих пристроїв – 750 кВ (ВРП-750) Рівненської АЕС. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 13 серпня.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Реконструкція ВРП-750 відбуватиметься за кошти ДП НАЕК "Енергоатом", передбачені на ці заходи у тарифі Компанії на відпуск електричної енергії.

Проекти з реконструкції ВРП-750 є невід’ємною складовою проектів зі спорудження нових ліній електропередач в Рівненській, Запорізькій та Київській областях. 13 серпня Кабмін також затвердив виділення коштів на спорудження нової повітряної лінії електропередач (ЛЕП) протяжністю 350 км "Рівненська АЕС – підстанція Київська".

Нагадаємо, що у лютому 2008 року між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку було укладено кредитну угоду щодо фінансування будівництва ЛЕП 750 кВ "Рівненська АЕС – підстанція Київська". У жовтні 2008 року аналогічна кредитна угода на 150 млн євро була підписана з Європейським інвестиційним банком.

Довідково: після введення в 2004 році в експлуатацію енергоблоку №4 потужністю 1000 МВт РАЕС працює з диспетчерським обмеженням через відсутність можливості передачі електроенергії. Реконструкція ВРП-750 на РАЕС дозволить здійснити підключення лінії електропередач "РАЕС – підстанція Київська" та збільшити відпуск електроенергії.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.