Дайджест цікавого з мережі №8

Усім привіт. Щось нічого не можу придумати для вступного слова – мій тиждень був доволі насиченим. Тому просто презентую вам дайджест номер вісім. Гарних вихідних.

 

"Як провести літні вихідні у Карпатах. 12 ідей для незабутнього відпочинку"

Карпати – це щось неймовірне. Дуже хочу у гори. До озера Синевір. Смачне повітря, вода і банош. Ех… Думаю, ідеї з матеріалу стануть вам у нагоді.

 

"Дальневосточная Республика" и "Зеленый клин"

У мережі досі шириться інформація про "Марш за федерализацию Сибири", який має відбутися 17 серпня. РФ своїми діями на сході України актуалізувала сепаратистські процеси на власній території, бумеранг повертається до Кремля.

Тема мене зацікавила, почав копати глибше і виявив доволі цікаву інформацію – раджу почитати Вікіпедію, там мова і про українській слід.

Зелёный Клин или Закитайщина (укр. Зелений Клин, Закитайщина) — историческое украинское название южной территории Дальнего Востока Российской империи и РФ

 

"Кому мать война. Чем украинская пропаганда отличается от российской"

Прочитавши цей текст російського журналіста, який моніторив медіа, я порадів, що ми – українці – знайшли в собі сили і не перетворилися на "тут_має_бути_нехороше_слово".

В ситуации, когда у украинских СМИ обнаружился вдруг десяток братьев-призраков, единственный способ борьбы — быть самокритичными. Естественно, украинские медиа защищают армию, подыгрывают своим военным, дозируют сводки — но при этом они не устают критиковать собственные власти, президента, премьера, министров и даже военных. И даже допускают — насколько это возможно во время войны — противоположную точку зрения.

 

"Как организовать сбор батареек на переработку в своем подъезде?"

Це текст-інструкція для кожного, хто хоче долучитися до збереження планети, до збереження власного здоров’я та своїх дітей і онуків. Усе дуже просто.

 

"Плівка, Боснія, Меджугор`є, липень 2014"

Ваш мозок також "переінакшив" третє слово у заголовку на звичне "Міжигір’я"? :) Погортайте ці любительські світлини – вони якось по-особливому теплі; може це тому, що дійсність зафіксована на плівці, на яку нині мало хто фотографує.

 

"Как делать селфи, которые нравятся не только вам"

Экстремальные и необычные ситуации. Опасность будоражит и впечатляет. Если во время занятий экстремальным спортом или во время какого-то катаклизма вам придёт в голову сделать селфи и даже получится это сделать, не убив смартфон и не убившись самому, его успех обеспечен.

 

І НА ДЕСЕРТ

Відео

Справді цікавий виступ відомого актора Джима Керрі перед студентами-випускниками

Музика

Дайджест №1

Дайджест №2

Дайджест №3

Дайджест №4

Дайджест №5

Дайджест №6

Дайджест №7

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.