На Рівненщині дитсад відкрили завдяки міжнародному проекту

14 серпня в селі Птича Дубенського району відкрилась група для дошкільнят із короткотривалим перебуванням в приміщенні сільської школи.

Про це повідомили у прес-службі Дубенської районної ради.

Садочок, який отримав назву "Калинонька", відкрився завдяки перемозі Дубенського району в конкурсі проектів "Програма транскордонної співпраці: Польща-Білорусь, Україна 2007-2013".

Як повідомив президент Волинського ресурсного центру Василь Кашевський, в Рівненській області потрібно було відібрати два райони для реалізації цієї програми, в кожному з яких мали відкритись по шість садочків, одним з таких районів відразу став Дубенський, адже ваш голова райради Олександр Дехтярчук є одним із найкращих партнерів, що підтверджено багаторічною співпрацею та успішною реалізацією багатьох грантових проектів на Дубенщині.

За кошти міжнародного донора в кімнаті, де займатимуться діти, зроблено ремонт, закуплено меблі, олівці, фарби та інше приладдя. На відкритті гості подарували дітям подарунки, а ті, в свою чергу, розповіли віршики, які вже вивчили на пам'ять.

З 1 вересня в садочку навчатиметься 20 дітей. Проте у дошкільного закладу є набагато більші перспективи. Адже поруч знаходиться будівля колишнього садочка, в якій планується відкрити повноцінний дитячий садок. Завдяки виграному проекту ПР ООН добудовується котельня на твердому паливі, яка економно зможе обігрівати і школу і дитячий садок.

В рамках проекту вже у вересні цього року відкриються такі садочки також в Зарудді, Новій Носовиці, Здовбиці, Листвині та в Онишківцях. В майбутніх дошкільних закладах вже зроблено ремонти та закуплено нові меблі. Навчальні заклади також отримають в повному обсязі необхідне фінансування для функціонування таких груп, вихователі вже пройшли таматичні тренінги.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.