Війська ОК "Північ" затримали запроданця, який допомагав обстрілювати бійців АТО

Військовослужбовці однієї з військових частин, яка підпорядкована оперативному командуванню "Північ", під час виконання бойового завдання затримали підозрілу особу, яка ховалася в кукурудзяному полі обабіч дороги, що веде до Луганська.

– Провівши слідчі дії у затриманої особи вилучили декілька мобільних телефонів та майже 20 тисяч гривень. А ще згодом цей запроданець зізнався, що пройшов спеціальну підготовку в таборах терористів, які розташовувалися в Луганській області, під керівництвом закордонних інструкторів. Та був засланий на територію підконтрольну військам АТО, з метою наводити та коректувати вогонь ствольної та реактивної артилерії. За кожну виконану чорну справу він отримував від своїх хазяїв певну грошову винагороду. Потрібно бачити обличчя офіцерів, солдатів, у яких нещодавно загинули, чи були поранені під час обстрілів підлеглі, друзі, відчути їх почуття, настрій. Біль та ненависть, а ще розгубленість – як же так продати все святе, що є у людини, за кілька тисяч гривень?! Цим самим стати в одну зграю з найманцями, запроданцями та іншою сволотою, яка сіє смерть на нашій землі.
Час розплати рано чи пізно настане. І йому доведеться відповісти за всі безвинно пролиті сльози батьків, матерів, дружин, дітей не тільки перед правосуддям, а ще і перед Богом, – повідомив начальник прес-центру управління ОК "Північ" підполковник Анатолій Прошин.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.