Сьогодні у Росії пройде репетиція Майдану?

Як повідомляли раніше українські та деякі російські ЗМІ, сьогодні, 17 серпня, у деяких містах Росії мають пройти мітинги за федералізацію та розширення прав регіонів від Москви. Так, у соціальних мережах з’явилась інформація про "Марш за федералізацію Сибіру". Як повідомляє Інтернет-сайт "Новий регіон", він має пройти у місті Новосибірськ під гаслом "Досить годувати Москву!".

Подібні марші мають пройти у Калінінграді та Єкатеринбургу. Жителі Уралу і Калінінградської області разом за прикладом жителів Сибіру виступають за створення Калінінградської та Уральської народних республік.

Однак, схоже, така ідея не до вподоби федеральному центру. Спецслужби Росії зажадали зняти ці повідомлення з Інтернет-сайтів та заблокувати будь-яку інформацію стосовно запланованих маршів в Інтернеті та інших ЗМІ. Пізніше повідомлялось про те, що органи російської влади заборонили проведення маршів, однак організатори все ж обіцяли вийти на вулиці.

Коментарі

Не здуються. Просто ВВХ передавить як мишей. А партизанити вони не вміють. У них же не було УПА. Але, напевно, варто заслати впоміч туди своїх

интересно-хватит ли им духу отстаивать свою независимость или сдуются....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.