Доньки рівненського Героя Небесної Сотні отримали нову квартиру

Доньки Героя Небесної Сотні Георгія Арутюняна, 3-річна Ашхен Арутюнян та її старша сестра-опікунка Анна Адамчук, незабаром в’їдуть до нового помешкання. Цієї неділі ключі від нової 2-кімнатної квартири у житловому комплексі "Щасливе" сестри отримали від голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка, міського голови Рівного Володимира Хомка та директора ДБК "Будплюс" Романа Куриса. Останній не став чекати до новосілля і відразу подарував сестрам у нове помешкання сучасний телевізор, повідомили з РОДА.

– Ашхен зараз проживає зі мною. Я їй і сестра, і матір, і батько одночасно. Тепер я очікую на дитину, а Ашхен чекає на братика чи сестричку. Тому ця квартира буде наповнена дитячим сміхом. Шкода лишень, що далася вона нам такою високою ціною – життя нашого тата Георгія Арутюняна, – розповіла Анна Адамчук.

До свого нового помешкання на першому поверсі сестри запросили керівників області і міста та журналістів. Простора квартира загальною площею 63 кв. метри ще потребує ремонту, з яким поообіцяли допомогти і Сергій Рибачок, і Володимир Хомко.

– Донькам Георгія спочатку виділили у цьому будинку однокімнатну квартиру, про яку з забудовником домовилися ми разом із народним депутатом Олегом Осуховським. Втім, коли пізніше гроші виділила ще й міська рада, Аня вирішила доплатити їх вже за двокімнатне помешкання. На це погодився і забудовник Роман Курис, – говорить голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. – Загалом мова йшла про виділення квартир двом родинам загиблих на Майдані, у кого залишилися діти. Відповідно, до кінця року ключі від нової квартири у сусідньому будинку житлового комплексу отримає дружина та четверо дітей героя "Небесної сотні" Валерія Опанасюка. Та на цьому наші домовленості не закінчаться. Рівненська ОДА і надалі допомагатиме родинам героїв Майдану.

Цього ж дня для усіх маленьких мешканців житлового комплексу "Щасливе" відкрили дитячий майданчик.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.