Вихованці колонії за самодіяльність потрапили в Дубенський замок

За активну участь в організації та проведенні XXIII фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених "Червона Калина" та відповідно до статті 144 Кримінально-виконавчого кодексу України для шести вихованців Дубенської виховної колонії було організовано екскурсію в супроводі працівників установи до Державного історико-культурного заповідника міста Дубно.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

– Цей захід має на меті впровадження в дію заходу заохочення, передбаченого чинним законодавством, – надання права відвідування культурно-видовищних заходів за межами виховної колонії у супроводі працівників установи, – розповідає начальник Дубенської ВК Валентин Марач.

В ході екскурсії засуджені відвідали Дубенський замок князів Острозьких, де екскурсовод провів для вихованців цікавий історичний екскурс у минуле.

Екскурсія залишила в пам’яті хлопців незабутні враження про Дубенський замок. Тому всі вони висловили вдячність адміністрації за виявлену їм довіру.

Адміністрація установи переконана, що такі заходи сприятимуть процесу соціалізації вихованців, які невдовзі вийдуть на волю і розпочнуть життя в новому ритмі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.