На Рівненщині економитимуть на опалювальному сезоні

Цьогоріч опалювальний сезон у Рівненській області розпочнеться з 15 жовтня, якщо до того часу середньодобова температура повітря не буде нижче шести градусів тепла. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Тарас Пустовіт.

– Цьогоріч ми готуємося до опалювального сезону в режимі економії, адже прийшла вказівка скоротити до 30% споживання газу у співвідношенні з попереднім опалювальним сезоном. Це означає, що ми маємо зекономити 29,8 мільйонів метрів кубічних газу. Зробити це ми плануємо у кілька етапів. Зокрема, ми переводитимемо котельні на альтернативне паливо, замінюватимемо на них обладнання, впроваджуватимемо заходи енергозбереження, утеплюватимемо приміщення. А також запроваджуватимемо тимчасові кризові заходи. Серед них – початок опалювального сезону не при середньодобовій температурі повітря вісім градусів тепла, а при шестиградусній. Це дозволить зекономити більше 8 мільйонів метрів кубічних газу. Також ми плануємо зменшити температуру гарячої води для населення до 45 градусів за Цельсієм. Окрім того, будемо впроваджувати низку технічних заходів щодо переоснащення котелень. Це дозволить зекономити більше семи мільйонів метрів кубічних газу. Ми розуміємо, що це непопулярні кроки, але зараз вони необхідні. Якщо ці заходи будуть затверджені на рівні міністерства, ми їх втілюватимемо, – додав Тарас Пустовіт.

Коментарі

Якщо змінюються умови та якість подачі тепла, то це має фіксуватися і в зменшенні тарифів на опаленння .... Чи знову все замкнеться на людях ? А де ж економія підприємств ?

тепловики "економлять" (точніше, отримують більше прибутків), а люди платять все більше і більше. ЗАДОВБАЛИ!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.