У Рівному фотографи отримають нагороди і допоможуть армії

У четвер, 21 серпня, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї о 15:00 вручать нагороди переможцям третього Кубку Рівного з фотомистецтва.

– Події останніх місяців в Україні сколихнули громадськість усього світу. Зовнішня агресія, внутрішні чвари політиків, воєнні дії та непорозуміння на півдні та сході країни… Що буде далі? Ми не хочемо війни, ми прагнемо Миру, ми хочемо достатку та достойного рівня життя. Ми за єдину Україну! Митці нашого краю, держави, усього світу засобами фотомистецтва докладають до цього всі свої зусилля. Фотографія – це документ епохи, миттєвість, яка фіксує та відображає реальність. Саме така особливість відрізняє її від інших видів візуальних мистецтв ось уже 175 років. Як і що фіксують фотомитці ми побачимо на виставці, – зазначив організатор Кубку Рівного з фотомистецтва "Я люблю своє місто, я люблю свій край" Олександр Харват.

У програмі фотоподії: співачка Рівненського МБК Іванна Місюк та виконавець авторської пісні Христина Панасюк, спілкування з фотомайстрами, благодійна виставка-продаж книг видавництва "У фарватері істин" про Рівне та Волинський край, благодійний лот декоративної скульптури Леоніда Гринбокого "Сонячний ангел". Вторговані кошти спільно з групою волонтерів "Допомога армії – Рівне" будуть витрачені на закупівлю амуніції для рівненських віськових.

Ведуча – заслужена артистка України Галина Цьомик

Контактний тел.: (097)116-4539(0362)452-700
e-mail: kharvat@ukrfoto.org

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.