Рівненський музикант-художник Юрій Журавель одержав виклик від нардепки

Народний депутат України Леся Оробець запропонувала лідеру гурту "OT VINTA" Юрію Журавлю облитися відром холодної води. Якщо рівненський музикант не зробить цього упродовж 24 годин, то він має переказати кошти для благодійного проекту Таблеточки.

Оробець сьогодні оприлюднила відео, у якому вона розповіла про флешмоб "TabletochkiIceBucketChallenge", до якого приєдналася, у своєму профілі в соціальній мережі "Фейсбук". Суть акції полягає у тому, що треба надати допомогу проекту, вилити на себе відро води й запропонувати трьом особам вчинити аналогічно або ж "відкупитися" більшою сумою.

Юрій Журавель підтвердив сайту "ВСЕ", що приймає виклик і обіцяв оприлюднити своє відео з обливанням за дві години.

Оробець також кинула виклик тележурналістці Насті Станко, яка свого часу працювала на рівненському телеканалі, та музиканту Святославу Вакарчуку.

Зауважимо, що український флешмоб є наслідуванням аналогічного флешмобу "IceBucketChallenge", що приблизно можна перекласти "Виклик відром льодяної води", який останнім часом набув популярності у світі. У такий спосіб збирають кошти для вивчення захворювання ALS – бічного аміотрофічного склерозу. У результаті цієї хвороби мозок втрачає здатність контролювати рухи м'язів.

До флешмобу приєдналися засновник "Фейсбук" Марк Цукерберг, засновник "Microsoft" Біл Гейтс і його дружина, гендиректор компанії "Apple", відомі музиканти і спорстмени, телеведучі, серед яких Опра Вінфрі. Наразі не відомо чи прийме виклик президент США Барак Обама.

Результати флешмобу вражають – із 29 липня зібрано $7.6 млн, що у сім разів перевищує торішні результати за аналогічний період часу.

Коментарі

депутату нєхєр робити зараз в Україні?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.