12-річний українець переміг на "Дитячій Новій хвилі"

Другий рік поспіль переможцем міжнародного конкурсу молодих виконавців "Дитяча Нова хвиля" стає учасник від України.

Цього року перемогу здобув 12-річний Андрій Бойко. Саме він за підсумками двох конкурсних днів набрав найбільшу кількість балів та отримав Гран-прі.

Головний приз "Дитячої Нової хвилі", яка пройшла у нині анексованому Криму, в дитячому центрі "Артек", українцю вручав продюсер і організатор конкурсу Ігор Крутой, пише tabloid.com.ua з посиланням на "Super.ru".

"Я просто в шоці", – поділився емоціями Андрій.

– Я дуже вдячний своїй країні – Україні, дуже вдячний Росії та Криму за те, що принесли мені перемогу. Найголовніше, про що я зараз мрію, це щоб між нашими країнами нарешті настав довгоочікуваний мир! – додав він.

До слова, нині побачити переможний виступ Андрія Бойка неможливо. Адже конкурс не транслювався у прямому ефірі, а буде показаний у Росії лише наприкінці серпня.

Друге місце цьогорічної "Дитячої Нової хвилі" розділили Катерина Манешина з Росії, сестри-близнюки Скарпарі – Мартіна і Кьяра з Італії та Поліна Богусевич з Росії.

Третє місце дісталося Мухаммедалі Жугунусову з Казахстану, Руслану Асланову з Білорусі й українці Софії Волошаненко.

Приз батьківського голосування дістався білорусу Руслану Асланову, а приз глядацьких симпатій – росіянці Катерині Манешиній.

Всі учасники конкурсу отримали професійні мікрофони в якості пам'ятних призів, конкурсантам, які посіли друге місце, вручили електронні піаніно, а третє – синтезатори.

У конкурсі брали участь 17 юних вокалістів з 11 країн світу: Росії, України, Вірменії, Ізраїлю, Румунії, Казахстану, Італії, Молдови, Білорусії, Латвії та Грузії. Переможець був визначений за підсумками двох конкурсних днів, в рамках яких учасникам належало виконати світові хіти, а також пісні з дитячих мультфільмів і кінофільмів.

Нагадаємо, минулого року перше місце "Дитячої Нової хвилі" посіла українка Софія Тарасова.

Фото "Super.ru" та "Комсомольской правды".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.