На Рівненщині вилучили понад тисячу метрів риболовних сіток

Упродовж минулого тижня, 11-17 серпня, працівники Державної екологічної інспекції в області провели 4 рейди на природних водоймах краю. Цього разу робота була зосереджена у заплавах ріки Прип'ять та її притоках, Хрінницькому та Млинівському водосховищах, а також озері Нобель, яке відносять до мережі територій та об'єктів природно-заповідного фонду України.

– Держінспектори з охорони навколишнього природного середовища вилучили 24 знаряддя незаконного добування водних ресурсів. Уявіть собі, лише риболовних сіток було вилучено довжиною на понад тисячу метрів. До адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб. Живу рибу, яка потрапила в сітки, інспектори звільнили з пасток і випустили у водойми, – повідомив начальник Державної екологічної інспекції Рівненщини Петро Колодич.

Держекоінспекція нагадує, що відшкодування шкоди заподіяної внаслідок незаконного рибальства обчислюють незалежно від розміру та ваги впійманої риби. Так, порушнику доведеться оплатити заподіяні збитки за кожну рибину. Наприклад, за одного карася – 17 грн, лина – 119 грн, ляща – 170 грн, сазана – 306 грн, а сом обійдеться у 425 грн. Такий порядок, зокрема, визначає постанова Кабінету Міністрів України №1209 від 21 листопада 2011 року.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.