Вилучені на Рівненщині мотопомпи здали на металобрухт

Працівники Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області в липні 2014 року знищили 16 мотопомп заводського та кустарного виробництва та обладнання до них, чим збагатили державний бюджет.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, з початку року до Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області надійшло 161 повідомлення жителів району про те, що в урочищах видобувають бурштин-сирець. За 38 фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження, в ході розслідування яких міліціонери вилучили 16 мотопомп та інше обладнання, призначене для незаконного видобування бурштину-сирцю, яке було знаряддям кримінальних правопорушень.

На початку липня 2014 року правоохоронці, виконуючи рішення суду в частині знищення речових доказів у вигляді мотопомп заводського та кустарного виробництва та обладнання до них, які працівники міліції вилучили під час виїздів на місце події, знищили 16 засобів вчинення кримінальних правопорушень.

– Знищували мотопомпи та приладдя до них на території сміттєзвалища міста Дубровиця в присутності комісії по знищенню речових доказів з числа співробітників Дубровицького райвідділу, – зазначив начальник Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області майор міліції Сергій Родзін. – Металобрухт зданий, кошти, отримані з нього, будуть направлені до державного бюджету.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.