Рівненські мафіозі без вишиванок "збідніють" на 200 гривень

27 серпня в ресторані "Колиба" о 19:00 годині розпочнеться "Мафія-паті у вишиванках".

– Українські звичаї та традиції – це те, що передається з покоління в покоління у кожній родині. Наша мафіозна сім’я не виняток, тому ми знову вирішили провести "Мафія-паті у вишиванках". 
В тому році ми вже проводили подібний захід, нашу ідею підтримало близько трьох десятків участників. Цього року ми плануємо зробити це більш колоритніше, і ще більш масовіше, – розповіли організатори вечірки.

Всі учасники вечірки матимуть можливість позмагатися у знанні українського фольклору, тому не забудьте підготувати декілька українських пісень, віршів, гуморесок, анекдотів (вияв фантазії вітається). І звичайно ж на переможців очікують призи від партнерів.

А щоб приєднатись до мафіозної вечірки у вишиванках потрібно оплатити* участь. Для постійних клієнтів сума складе 80 грн, при оплаті внеску до 25.08.2014 р. Для зацікавлених новачків вартість участі становитиме 100 грн.

Доступні різні варіанти оплати: готівковим, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку.

Довідки, повідомлення та реєстрація за телефоном (067)362-11-31 – Дона Роза

Варто зауважити, що вхід для учасників без вишиванки коштуватиме – 200 гривень.

Перевага надаватиметься тим, хто заздалегідь здійснить оплату організаційного внеску.

Детальніше на сайті http://lotos-invest.com.

 

* – якщо Ви здійснили оплату внеску, але з поважних причин (хвороба, термінове відрядження, інші форс-мажорні обставини), або повідомили нас про Вашу відсутність на вечірці за 24 години до початку заходу: ми повернемо Вам всі сплачені Вами кошти. Якщо Ви сплатили за участь у вечірці, і не з’явились на неї без поважних причин, або повідомили нас пізніше ніж за 24 години, ми повертаємо Вам 50% сплачених коштів. Просимо ставитись до такої умови з розумінням, бо все, що ми робимо, спрямоване на те, щоб наші з Вами відносини були довготривалими, взаємовигідними та приємними.

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.