Міська влада звернулась до рівнян щодо феєрверків

Виконавчий комітет Рівненської міської ради звернувся до мешканців обласного центру з проханням не використовувати піротехнічних заходів під час АТО.

– У ці важкі для нашої країни дні, коли на Сході України гинуть її найкращі сини – патріоти нашої держави, військовослужбовці та мирні громадяни, виконавчий комітет Рівненської міської ради звертається до усіх вас з великим проханням підтримати ініціативу багатьох мешканців та громадських організацій міста щодо тимчасового припинення використання піротехнічних засобів під час різного роду святкувань. Сподіваємося, що ви з розумінням віднесетеся до цього прохання. Адже нині, коли до Рівного стали надходити звістки про загибель наших земляків, не час для гучних феєрверків. Крім того, на фоні бойових дій на Сході України вибухи салютів у деяких громадян викликають занепокоєння та страх. Віримо, що наше взаєморозуміння допоможе наблизити той час, коли мир і спокій знову поселяться в серцях та домівках кожного з нас, – йдеться у зверненні.

Виконком має розглянути проект рішення "Про заборону використання піротехнічних засобів на території міста" на наступному засіданні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.