Жителя Рівненщини засудили за допомогу товаришу потрапити в Білорусію

Засуджено мешканця Дубровицького району, який намагався переправити товариша через українсько-білоруський кордон, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

У ході досудового розслідування в кримінальному провадженні, зареєстрованому за ч. 1 ст. 332 КК (незаконне переправлення особи через державний кордон України) прокурор та підозрюваний уклали угоду про визнання винуватості останнього.

Так, 28-річний житель Дубровицького району визнав свою вину в тому, що намагався незаконно переправити до Республіки Білорусь свого товариша.

Працівники прикордонної служби спільно зі співробітниками УСБУ в Рівненській області у червні 2014 року затримали обох правопорушників під час спроби перетнути державний кордон в обхід встановлених пунктів пропуску.

– Прокуратурою області скеровано обвинувальний акт разом із угодою про визнання винуватості до Дубровицького районного суду, який 11.08.2014 затвердив вказану угоду та, врахувавши щире каяття підсудного і його активне сприяння у проведенні розслідування, призначив останньому покарання – 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю 2 роки, – повідомив виконувач обов’язків начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури області Андрій Безпалов.

До іншого ж порушника за спробу незаконного перетинання державного кордону України та порушення прикордонного режиму застосовано заходи адміністративного впливу у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.